sprzedaz@massi.pl   +48 22 22 82 376  
  Logowanie

O nas

O firmie

Perfekcja w każdym detalu, wyważona elegancja i szeroka funkcjonalność łączą się teraz w nowo powstałej marce Massi, zamieniając Twoją łazienkę w krainę sensualnych i estetycznych doznań. Massi nie zna ograniczeń. Za jej sukces odpowiadają ludzie, którzy od lat rozwijają branżę sanitarną, świetnie znając potrzeby swoich Klientów. Przedstawiamy naszą wizję doskonałej łazienki.

 

massi
 

Polska firma rodzinna
 

logo-ifrMarka Massi zadebiutowała na rynku w 2011r. Jesteśmy firmą rodzinną, o wieloletnich tradycjach, silnie związaną z polskim rynkiem. Należymy do Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych – jedynej w kraju organizacji, która aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce.

 

Wyselekcjonowane produkty z całego świata
 

Budując markę Massi, chcieliśmy stworzyć linię innowacyjną, a jednocześnie wysoce praktyczną, która skupiać będzie wybrany asortyment światowej klasy producentów. Massi bazuje na międzynarodowych standardach w projektowaniu wnętrz, kładąc nacisk nie tylko na walory estetyczne, ale również na wysoką użyteczność wyposażenia. Łazienka ma zachwycać stylem, otaczać zmysłowością, być bezawaryjna oraz łatwa do utrzymania w czystości.
 
W ofercie Massi znajdują się m.in.:
• armatura łazienkowa
• ceramika sanitarna
• systemy odpływowe
• wanny wolnostojące
• kabiny prysznicowe
• akcesoria łazienkowe
 
Bezustannie się rozwijamy, wzbogacając asortyment o nowe produkty, dostosowane do najbardziej indywidualnych życzeń Klientów.

Powrót